Misja

Idą nowe czasy. Wraz z nimi nowe możliwości i nowe wymagania. Nie zadowalają nas obowiązujące dotychczas standardy. Chcemy, by otoczenie naszych domów i biur nie tylko ładnie wyglądało, ale i ujmowało funkcjonalnością, zachęcało do spacerów i rozmów z sąsiadami. Chcemy tam czuć się bezpiecznie i mieć poczucie, że to jest nasze miejsce. Mamy dość barier i absurdów projektowych - nawet w siłą rzeczy ograniczonej przestrzeni miejskiej chcemy mieć poczucie swobody.

To wyzwania, na które odpowiada nasza firma. Profesjonalne zagospodarowanie przestrzeni przestaje być luksusem - staje się kolejnym koniecznym elementem inwestycji. Pozostawiona samej sobie przestrzeń musi być przywracana ludziom. Udany projekt to taki, który niewspółmiernie do nakładów zwiększa wartość nieruchomości, podkreśla solidny wizerunek firmy, pozwala użytkownikom tej przestrzeni identyfikować się z nią.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w zakresie projektów zieleni, rewitalizacji i rewaloryzacji, małej architektury, analiz przedprojektowych i konsultacji społecznych .

kalkulator wycinki drzew